Wiadomości

Nożownik z Sochaczewa, który zabił swoją żonę, nie żyje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mężczyzna, który rzucił się z nożem na ekspedientkę w sklepie w Sochaczewie na Mazowszu, nie żyje. Taką informację od policji uzyskała reporterka RMF FM Magdalena Grajnert. Zaatakowana przez niego kobieta zmarła z powodu zadanych jej wielu ciosów nożem. Z informacji dziennikarzy RMF FM wynika, że była jego żoną.

Do ataku doszło w czwartek przed południem w sklepie sieci Żabka przy ul. Płockiej w Sochaczewie w woj. mazowieckim. Policjantów zawiadomił pracownik monitoringu, który na sklepowej kamerze widział całe zdarzenie. W czasie napaści w sklepie nie było innych osób.

Mundurowi po przybyciu na miejsce znaleźli ranną kobietę. W sklepie zastali kobietę z licznymi ranami kłutymi – relacjonowała podinsp. Katarzyna Kucharska z sochaczewskiej policji. 35-latka zmarła na miejscu. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, 39-letni napastnik był mężem ekspedientki. Miał zakaz zbliżania się i dozór policyjny. Podczas ataku w sklepie miał zadać jej ponad 20 ciosów nożem, a później uciekł.

Ruszyła obława. Brali w niej udział policjanci z Sochaczewa, Płocka i Radomia. W poszukiwaniach wykorzystywane były psy, nad okolicą latał również policyjny śmigłowiec. Rano okazało się, że napastnik nie żyje. Funkcjonariusze znaleźli jego ciało przed północą w odległości ok. 5 km od miejsca zdarzenia. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo – informuje mazowiecka policja. “Fakt” podaje, że zmarła kobieta osierociła 13-letniego syna. Według dziennika mąż zaatakował ją, ponieważ chciała się z nim rozwieść.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!