Wiadomości

Nożownik, który zabił ekspedientkę w Sochaczewie, to jej mąż

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To mąż zamordował swoją żonę w sklepie w Sochaczewie na Mazowszu – ustalili reporterzy RMF FM. Kobieta, która była ekspedientką, została przez mężczyznę wielokrotnie raniona nożem. Napastnik miał zakaz zbliżania się do żony i dozór policyjny. Trwa obława.

Do ataku doszło przed południem w sklepie sieci Żabka przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Policjantów zawiadomił pracownik monitoringu, który na sklepowej kamerze widział całe zdarzenie. Policja, po przybyciu na miejsce, znalazła ranną kobietę. 35-latka zmarła na miejscu. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, napastnik miał zadać swojej 35-letniej żonie ponad 20 ciosów nożem, a później uciekł.

Podinsp. Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji powiedziała Polskiej Agencji Prasowej, że w czasie napaści w sklepie nie było innych osób. Policjanci informują, że poszukują mężczyzny. Nie chcą jednak podawać szczegółów sprawy. Poszukiwania zakrojone są na bardzo szeroką skalę. Biorą w nich udział sochaczewscy policjanci, na miejscu są także funkcjonariusze z Płocka i Radomia. W obławie wykorzystywane są psy, nad okolicą lata policyjny śmigłowiec.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!