Wiadomości

Nożownicy w Londynie: co najmniej pięć ataków w jedną noc

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do co najmniej pięciu ataków z użyciem noża doszło w nocy z piątku na sobotę w południowym Londynie. Jak podała agencja PA, powołując się na policję, zginęła jedna osoba, a dziesięć zostało rannych, w tym dwie ciężko.

Policja została wezwana przed 19:00 na Chapman Road w Croydon, gdzie został zaatakowany mężczyzna. Został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po godz. 19:00 wezwano policję do szpitala, do którego trafiło czterech mężczyzn, wszyscy w wieku około 20 lat, z ranami kłutymi i ciętymi. Jeden z nich jest w stanie zagrożenia życia.

Policja została wezwana po godz. 20:0 na Wisbeach Road w Croydon w związku z doniesieniem o dwóch mężczyznach z obrażeniami kłutymi. Jeden z nich został zabrany do szpitala przed przybyciem policji. Drugi, pomimo starań ratowników medycznych, zmarł na miejscu zdarzenia.

Przed 21:00 policja została wezwana do szpitala w południowym Londynie po tym, jak trafiło tam dwóch mężczyzn z ranami kłutymi. Stan jednego z mężczyzn oceniany jest jako zagrażający życiu.

Z kolei po 21:00 policja została wezwana do kolejnego incydentu na Dingwall Road w Croydon. Jeden z mężczyzn został aresztowany pod zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała. Drugi zaatakowany mężczyzna także został aresztowany. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na wstępnym etapie śledztwa policja nie sugeruje, żeby ataki były ze sobą powiązane.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!