Wiadomości

Nocny atak na obwód dniepropietrowski: 15 dronów i 4 pociski strącono, są zniszczenia i ranni

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podczas rosyjskiego nalotu na obwód dniepropietrowski w nocy 22 maja siły obrony przeciwlotniczej zestrzeliły 15 dronów i 4 pociski manewrujące. W wyniku „przylotów” uszkodzone zostały budynki mieszkalne, budynki prywatnych przedsiębiorstw i samochody, 8 osób zostało rannych, 3 z nich trafiły do ​​szpitala.

W wyniku ataku rakietowego w rejonie dniprowskim został ranny 27-letni mężczyzna. Przebywa w szpitalu w średnim stanie. Kilka budynków jednostki ratowniczej zostało uszkodzonych. Wybuchły dwa pożary, które zostały już ugaszone. Zniszczonych zostało ponad 10 ciężarówek i samochodów osobowych, tyle samo pojazdów specjalnych zostało uszkodzonych,

Trafiono również w prywatne przedsiębiorstwo w Dniprze, uszkodzone zostały 3 budynki. Dron spadł również w gminie Hilarionów w rejonie sinelnikskim. Znaleziono tam również szczątki rakiety. 7 osób zostało rannych. W szpitalu przebywają kobiety w wieku 52 i 70 lat. Naruszone zostały 3 domy prywatne i 9 budynków mieszkalnych. A także – przedszkole, sklepy i budynki administracyjne. Spłonęło 6 samochodów.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!