Wiadomości

To już oficjalnie: Gala MMA-VIP w Wieluniu odwołana

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gala MMA-VIP 4 organizowana przez byłego pięściarza Marcina Najmana, którego “bossem” jest jeden z największych przestępców lat 90. Andrzej Z. ps „Słowik”, została odwołana – przekazał Dominik Drzazga, burmistrz leżącego nieopodal Wielunia Złoczewa. Później informację tę potwierdził burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, o czym poinformowała radiowa “trójka”.

„Gala MMA – VIP 4 odwołana przez Burmistrza Pawła Okrasę” – taką informację przekazał Dominik Drzazga, burmistrz leżącego nieopodal Wielunia Złoczewa.

Gala MMA VIP z udziałem Andrzeja Zielińskiego pseud. „Słowik”, byłego szefa mafii pruszkowskiej, która miała odbyć się w Wieluniu, od początku budziła ogromne emocje. W całą sprawę postanowił zaangażować się wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński.

“Obejrzałem @Sportowy_Kanal z udziałem burmistrza Wielunia i red. @K_Stanowski. Jestem głęboko wstrząśnięty i załamany tym co zobaczyłem. Jutro odniosę się do sprawy mafijnej gali szerzej” – napisał wczoraj na twitterze wojewoda łódzki.

“Pierwszy i ostatni raz zwracam się do burmistrza Wielunia o wycofanie zgody na galę MMA oraz żądam publicznego wycofania się ze słów o zgodzie na „zjazd pedofili, którzy odsiedzieli wyrok”. Jeżeli władze miasta nie pojmą wyłożonych argumentów będę podejmował kroki prawne” – poinformował w kolejnym wpisie wojewoda Bocheński, załączając pismo, jakie skierował do burmistrza Wielunia.

W piątek po południu radiowa “trójka” poinformowała, że Okrasa zdecydował o odwołaniu wydarzenia. Informację potwierdził także lokalny serwis infowielun.pl.

/twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!