Wiadomości

Niemieckie ministerstwo zaakceptowało pomysł deportowania imigrantów antysemitów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec oznajmiło, że zgadza się z propozycjami przywódców żydowskich, aby pozbawić imigrantów antysemitów prawa pobytu w kraju – informuje portal breibert.com.

Wicepremier, minister spraw zagranicznych, Stephan Mayer, otrzymał w poniedziałek tego rodzaju propozycję od przewodniczącego niemieckiej Centralnej Rady Żydów, Josefa Schustera.

W rozmowie z gazetą Welt am Sonntag Schuster powiedział, że grzywny i reprymendy nie wystarczą, by zahamować antysemityzm wśród imigrantów, tak więc przybysze, którzy sprzeciwiają się demokratycznym wartościom Niemiec, powinni zostać wydaleni.

– Ci, którzy świadomie i wielokrotnie naruszają nasz konsensus społeczny, powinni utracić prawo pobytu – powiedział, dodając, że „est zbyt wiele meczetów, w których głoszona jest nienawiść do Żydów”.

Odnosząc się do tego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oświadzyło, że „zdecydowanie popiera” propozycję Josefa Schustera.

Wiceminister Stephan Mayer powiedział w poniedziałek Die Welt, że „w ostateczności powinniśmy odebrać ludziom prawo do pozostania w Niemczech, jeśli popełnili przestępstwo motywowane antysemityzmem”.

/breibert.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!