Europa Wiadomości

Niemieckie kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie. Nie ma tygodnia bez gwałtu lub napaści

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zła sytuacja kobiet w Niemczech jest powszechnie znana. Napady, rabunki oraz gwałty dokonywane przez imigrantów z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej są na porządku dziennym. Jednakże niewielu Polaków mogło by przypuszczać, że problem ten przybrał aż tak dużą skalę. Poniżej możemy wyczytać wszystkie poważniejsze przestępstwa jak dopuścili się tzw. “uchodźcy” na niemieckich kobietach jedynie w ciągu ostatniego tygodnia.

23. maja w Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) 17-letnia dziewczyna padła ofiarą napaści seksualnej. Wieczorem młody mężczyzna o arabskim wyglądzie zaczepił ją słownie, a następnie silnie przycisnął do płotu. Kobieta uwolniła się, kopiąc napastnika w krocze i szybko uciekając.

23. maja w Irsee (Bawaria) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie obnażył się na parkingu samochodowym przed 12-latką. Dziewczyna natychmiast uciekła i powiadomiła o incydencie rodziców.

22. maja w Essen (Nadrenia Północna-Westfalia) w godzinach wieczornych młody mężczyzna o arabskim wyglądzie napadł 26-letnią kobietę. Wciągnął ją w bramę jednej z kamienic i zaczął obmacywać. Próbował ją rozebrać, ale kobieta broniła się tak silnie, że w końcu odpuścił i uciekł.

20. maja w Stuttgarcie (Badenia-Wirtembergia) trzech ekshibicjonistów napastowało kobiety na miejskiej starówce. Zboczeńcy mieli ciemną karnację i działając pojedynczo obnażyli się łącznie przed kilkoma kobietami.

21. maja w Hennef (Nadrenia Północna-Westfalia) 26-imigrant z Erytrei zgwałcił niepełnoletnią dziewczynę. Nie są znane szczegóły zajścia, ale mężczyznę udało się już zatrzymać.

21. maja w Ulm (Badenia-Wirtembergia) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie napastował 17-latkę na dworcu. Imigrant zagaił rozmowę i wysyłał jej buziaki, a gdy spotkał się z brakiem reakcji, zaczął nastolatkę obmacywać. Kobieta uciekła.

19. maja dwóch Turków w wieku 19 i 31 lat zgwałciło 13-latkę w Wismarze (Meklemburgia-Pomorze Przednie). Dziewczyna poznała ich przez internet. Zboczeńcy czekali, aż będzie sama w domu. Wówczas odwiedzili ją, obmacywali i wreszcie zgwałcili. Uciekli, gdy do domu wróciła matka ofiary. Zostali aresztowani.

W nocy z 18 na 19. maja grupa kobiet kierowanych przez niezidentyfikowanego mężczyznę zaatakowała w nocnym autobusie 28-letnią kobietę. Mężczyzna chciał z nią „flirtować”, a gdy ta dała zrozumienia, że nie ma na to ochoty, została napadnięta przez kobiety. Obrażano ją i szarpano. Wreszcie mężczyzna chwycił ją za włosy i zaczął uderzać jej głową o siedzenie, a kobiety w wieku od 65 do 12 lat (sic!) biły ją rękami. Choć policji znany jest wygląd sprawców, publicznie go nie ujawniono.

Wieczorem 18. maja 33-letni imigrant z Kamerunu śmiertelnie zranił 7-letnią dziewczynkę. Mężczyzna wtargnął do mieszkania, w którym przebywała jego była partnerka i jej córka. Rzucił się z nożem na dziecko zadając mu poważne rany. Kilka dni później 7-latka zmarła.

Powyższa lista nie obejmuje wszystkich przestępstw popełnionych w ciągu kilku ostatnich dni w Niemczech przez imigrantów. Pominięto liczne przypadki kradzieży, włamań i rozbojów, w tym kilku rozbojów z pobiciem.

Źródło: unzensuriert.de/pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!