Europa Wiadomości

Niemiecka nastolatka otrzymuje pogróżki ponieważ sprzeciwia się ekologicznej propagandzie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu dorzeczy.pl 19-letnia youtuberka z Niemiec, Naomi Seibt, jest znana z tego, że nie uznaje teorii o wpływie człowieka na zmiany klimatu. Choć nie jest zbyt popularna, za to przez wizerunek anty-Grety dostaje pogróżki.

“The Washington Post” nazywa 19-latkę z Niemiec anty-Gretą. Naomi Seibt nie dała się ponieść ruchowi, który nawołuje do walki o klimat i oskarża człowieka, o to, że swoimi działaniami doprowadzi do końca świata.

Podczas gdy jej rówieśnicy protestują na strajkach klimatycznych, ona nagrywa filmy, które mają przekonać ludzi, że emisja CO2 nie ma za wiele wspólnego z ociepleniem klimatu.

Jak tłumaczy, na klimat ma wpływ wiele czynników, a działalność ludzka nie stanowi tu elementu decydującego. – Słońce ma ogromne znaczenie, podobnie jak skład atmosfery, czy negatywne sprzężenie zwrotne, które zapewnia stabilizację klimatu – tłumaczy.

Choć jej kanał na YouTube ogląda około 45 tys. osób, co nie jest wielką popularnością, to lewicowe media mocno atakują dziewczynę, a lokalna Antifa zamówiła nawet jej dom karawan pogrzebowy. Dostaje również pogróżki i głuche telefony.

Jak sama zapowiada, przeprowadza się do USA, ponieważ nie chce żyć w Niemczech, w których panuje “socjalistyczna dyktatura”.

To takie typowe w kraju “powszewchne tolerancji”.

Źródło: dorzeczy.pl