Wiadomości

Niemcy: Marokańczyk, który popełnił przeszło 50 przestępstw, uciekł ze szpitala psychiatrycznego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Władze w Niemczech poinformowały, że niebezpieczny Marokańczyk, który po dokonaniu w okresie 14 miesięcy dokonał przeszło 50 poważnych przestępstw został umieszczony w szpitalu psychiatrycznych, zdołał zeń uciec i obecnie przebywa na wolności.

27-letni Marokańczyk, Hicham B., ponoć ubiegał się o azyl w kilku różnych krajach, między innymi w Finlandii, Francji i Danii, podając fałszywe dane osobowe. Kiedy kłamstwa wychodziły na jaw, po prostu przeprowadzał się do innego kraju, gdzie znów podawał fałszywe dane – informuje Südwestrundfunk.

W końcu trafił do Niemiec. Po popełnieniu ponad 50 przestępstw, w tym napaści na tle seksualnym, rozbojów, a nawet ataku na funkcjonariuszy policji i straszeniu nożem innych osób ubiegających się o azyl, Hicham B. został aresztowany i umieszczony w areszcie w Ingelheim.

Nie pozostał tam długo, ponieważ został przeniesiony do szpitala psychiatrycznego. Stało się to po próbie wzniecenia pożaru w celi więziennej. Inni więźniowie opowiadali, że mówił im, iż wolałby się zabić, niż wyjechać z Niemiec, a także że zabije również innych, jeśli będzie zmuszony opuścić kraj.

Trafiwszy do szpitala psychiatrycznego, zdołał się stamtąd wydostać podczas meczu piłki nożnej zorganizowanego dla więźniów. Obecnie przebywa na wolności.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!