Wiadomości

Niemcy: do szpitala trafił pobity 23-latek, który rzucił się na pomoc kobiecie napadniętej przez czterech czarnych mężczyzn

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Odważny 23-latek, widząc jak grupa czarnych mężczyzn napadł na kobietę, rzucił się jej na pomoc. Nie miał jednak szans i w efekcie z poważnymi obrażeniami trafił do szpiatal. Działo się to Geislingen (okręg Göppingen) w nocy z soboty na niedzielę.

Jak poinformowała policja w Stuttgarcie, zdarzenie miało miejsce dokładnie o godzinie 2.30, bowiem zegar fabryczny właśnie wybił tę godzinę. 23-latek usłyszał głos kobiety wzywającej pomocy. Chwilę później zobaczył, jak grupa mężczyzn napastuje kobietę i ruszył jej na pomoc.

Odepchnął jednego z napastników ale zaraz potem otrzymał potężny cios i stracił przytomność. Nie wie, co się działo później. Wiadomo, że kobieta, która go jakiś czas potem odnalazła, wezwała karetkę pogotowia, która zabrała go do spzitala.

Policja stara się obecnie ustalić przebieg zdarzeń, a przede wszystkim odnaleźć owych czterech czarnoskórych mężczyzn, których wiek szacowany jest na 23 – 30 lat. Poszukiwana jest też napadnięta przez nich kobieta. Ma ona ok. 30 lat i długie blond włosy. Miała na sobie ciemne ubranie i miała ciemną torebkę.

/stuttgarter-zeitung.de/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!