Wiadomości

Niemcy: 55-letni Polak ciężko ranny, ze złamaniem podstawy czaszki, pobity przez trzech “południowców”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wieczorem, 9 maja na stacji S-Bahn w Taufkirchen ciężko ranny został 55-latek, stracił przytomność. Jak się okazało, doznał złamania podstawy czaszki. Policja federalna poszukuje świadków zdarzenia.

Około godziny 21:30 do centrum operacyjne monachijskiej komendy policji zgłoszono bójkę na stacji Taufkirchen S-Bahn. Funkcjonariusze znaleźli na ziemi 55-letniego Polaka, który leżał na ziemi nieprzytomny, z urazem głowy. Karetka zabrała go do szpitala w Monachium, gdzie zdiagnozowano pęknięcie podstawy czaszki.

Świadkowie widzieli, że mężczyzna kłócił się z trzema nieznajomymi mężczyznami na peronie. Następnie spór przeniósł się w kierunku Eschenstrasse, a tym samym poza pole widzenia świadków. Trzej mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat zniknęli niezauważeni. Świadkowie wezwali policję, która odnalazła rannego. Policja podała, że obrażenia Polaka są poważne, ale nie ma zagrożenia dla życia.

Według wstępnych ustaleń spór mógł rozpocząć się na S3. Policja federalna poszukuje świadków, którzy mogą udzielić informacji o tym, co wydarzyło się na stacji S-Bahn i w S-Bahn lub podać informacje o możliwych sprawcach. Prawdopodobnie było to trzech mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat, o wyglądzie południowym i wzroście od 175 do 180 centymetrów.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!