Polska Wiadomości

Niebezpiecznie być homoseksualistą, który nie popiera propagandy LGBT….

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com Waldemar Krysiak to polski prawicowy homoseksualista, który obnaża prawdę o środowisku LGBT. Krysiak w swoich mediach społecznościowych często publikuje materiały z zamkniętych grup dla osób LGBT, pisze o sprawach dzieci krzywdzonych przez podawanie im hormonów i ujawnia wewnętrzne afery, które pokazują jak tęczowe środowisko wygląda od środka. Nie jest za to specjalnie kochany przez lewicę.

Gdyby nie Waldemar Krysiak, który w Internecie publikuje jako „Gej przeciwko światu” – wiele afer LGBT, szczególnie tych uderzających w dzieci, nie ujrzałoby światła dziennego.

Z tego powodu tęczowe środowisko często go atakuje. Czy lewica, która twierdzi, że stoi po stronie mniejszości, broni go jakoś i udziela wsparcia? Wręcz przeciwnie.

– Ciągle, NON STOP, media straszą nas widmem „prawicowego faszyzmu” i „prawicowej przemocy” – pisze Krysiak na twitterze.

– W tym samym czasie kompletnie IGNOROWANE są lewicowe zapędy do krzywdzenia ludzi – dodaje i publikuje wpis, który pod jego postem umieścił internauta przedstawiający się jako „Lewicowiec”.

Co napisał?

– Jakbym sam był LGBT, to po prostu bym takich jak ty namierzał i bił łomem do nieprzytomności – pisze do Krysiaka użytkownik z tęczową flagą przy nicku.

Ile jeszcze będzie trwało przyzwolenie na postępową agresję? – pyta „Gej przeciwko światu”.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!