Polska Wiadomości

Nie żyje kolejny świadek w sprawie niesłusznie oskarżonego Tomasza Komendy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com olejna osoba związana z niesłusznym skazaniem Tomasza Komendy nie żyje! Tym razem – jak donoszą lokalne media – świadek w sprawie został brutalnie zamordowany. Jego silnie pobite ciało odnaleziono w krzakach podczas porannego spaceru z psem jednej z mieszkanek Jelcza-Laskowic.

Jak informował nczas.com, na początku czerwca zmarła kobieta, świadek ws. zabójstwa, za które skazano Tomasza Komendę. Jak podał „Fakt”, Dorota P. zmarła w jednym z wrocławskich szpitali. Według dziennika do zgonu doszło w tajemniczych okolicznościach. Śledczy mieli interesować się kobietą już od ponad roku.

To właśnie ona doniosła na Tomasza Komendę w sprawie brutalnego gwałtu i zabójstwa młodej dziewczyny, za którą wówczas młodzieniec przesiedział w piekle więzienia 18 lat życia.

Teraz pojawiła się informacja o kolejnej śmierci osoby związanej z tą sprawą, Piotra S. W przeciwieństwie do Doroty P., ten świadek został zamordowany.

„Gazeta Powiatowa” informuje, że 49-letni Piotr S., znajomy Ireneusza P., który obecnie jest oskarżony o zbrodnię w Miłoszycach, został odnaleziony martwy w krzakach. Jego mocno pobite ciało odnalazła przypadkiem jedna z kobiet, która wyprowadzała na poranny spacer swojego psa.

Tym razem policja zareagowała sprawnie. Funkcjonariusze z Jelcza-Laskowic, Oławy i Wrocławia spisali się i szybko pochwycili potencjalnego zabójcę. To 26-letni mężczyzna.

Według wstępnych ustaleń, Piotr S. miał umówić się ze swoim mordercą, Grzegorzem N. na wspólną libację alkoholową z udziałem napojów wysokoprocentowych. W trakcie spożywania alkoholu, doszło do kłótni, która przerodziła się w bijatykę na śmierć i życie.

Według „Gazety Powiatowej”, śmierć Piotra S. ma związek z brutalnym gwałtem i zabójstwem 15-latki w Miłoszycach. Brak jednak twardych dowodów na udowodnienie tej tezy.

Czy wierzycie w takie przypadki? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!