Wiadomości

Nie założył maseczki i wpadł z narkotykami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj młodego mężczyznę, przy którym znaleźli kilka porcji niedozwolonych środków narkotycznych. Policjanci zwrócili uwagę na niego, bo nie miał maseczki ochronnej. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 24 gramy amfetaminy. W najbliższej przyszłości 19-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj przed południem, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, przy którym ujawnili narkotyki. Powodem interwencji wobec niego było to, że nie miał założonej maseczki zasłaniającej nos i usta. Policjanci zwrócili mu uwagę i pouczyli o konieczności stosowania tego typu środków ochrony.

Podczas legitymowania 19-latek wzbudził podejrzenie, że może mieć coś na sumieniu. Był nerwowy, a jego zachowanie wskazywało, że oczekiwał jak najszybszego zakończenia interwencji. I tym razem intuicja nie zawiodła mundurowych. Funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności wobec młodego jaślanina, zwrócili uwagę na wystające z jego portfela puste woreczki strunowe. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna posiada w swojej odzieży kilka woreczków z zawartością białego proszku.

19-latek został zatrzymany i doprowadzony do jasielskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli łącznie 24 gramy białego proszku, który po sprawdzeniu narkotesterem, okazał się amfetaminą. Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grożą mu surowe konsekwencje. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

/podkarpacka.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!