Wiadomości

Nici z “projektu artystycznego” z Rafalalą? Znany aktor: „Byłem i jestem zastraszany”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu tysol.pl, Sebastian Fabijański i Rafalala jakiś czas temu mieli nagrać “projekt artystyczny”, który jednak nigdy nie ujrzał światła dziennego. Dziś aktor wydał w tej sprawie oświadczenie.

Sprawa zaczęła się od publikacji filmiku przez transseksualnego skandalistę o pseudonimie Rafalala, który pokazał wspólną jazdę samochodem z aktorem. Wówczas Fabjański twierdził, że spotkał się z Rafalalą, by promować film “Inni ludzie”, w którym gra. Następnie jednak przyznał, że nie skonsultował pomysłu na niecodzienną promocję z twórcami produkcji. Od czasu ujawnienia projektu słuch o nim zaginął. Dzisiaj Sebastian Fabijański opublikował obszerne oświadczenie w sprawie projektu z Rafalalą w relacji na Instagramie.

“W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie… Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu “Inni ludzie”. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej” – czytamy w oświadczeniu Fabijańskiego.

“Dziś chciałbym tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę” – stwierdza artysta.

“Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem” – reflektuje się Sebastian. – “Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego. A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy” – wyjaśnia Fabijański.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!