Wiadomości

Netflix opublikował 3-minutowy zwiastun nowego sezonu Wiedźmina

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do tej pory w mediach społecznościowych pojawiały się kontrolowane przez platformę informacje dotyczące daty premiery drugiego sezonu serialu. Teraz twórcy zdecydowali zaprezentować pierwszy zwiastun nadchodzącej odsłony serialu.

“Nie uciekniesz przed potworami, które nosisz w sobie” – głosi slogan promujący nowy sezon Wiedźmina. Premiera drugiego sezonu serialu będzie 17 grudnia br. – zapowiada Netflix.

Drugi sezon serialu będzie kontynuacją przygód Geralta, Ciri i Jaskiera. Z ujawnionych materiałów pochodzących z planu zdjęciowego wiadomo, że Ciri przejdzie wiedźmińskie szkolenie w Kaer Mohren – siedzibie wiedźminów, gdzie byli trenowani do walki z potworami.

Wiadomo także, że Jaskier otrzyma nowy strój a Geralt będzie musiał zmierzyć się z nowym przeciwnikiem – Leszem, słowiańskim demonem lasu.

Netflix opublikował także tytułu epizodów, które będzie można obejrzeć w drugim sezonie “Wiedźmina”.

1 – A Grain of Truth
2 – Kaer Morhen
3 – What Is Lost
4 – Redanian Intelligence
5 – Turn Your Back
6 – Dear Friend
7 – Voleth Meir
8 – [REDACTED]

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu okazał się wielkim hitem Netflixa. Zaprezentowane do tej pory odcinki bazowały na wydarzeniach z książek “Ostatnie życzenie” i “Miecz przeznaczenia”.

Scenarzystyka i showrunnerka adaptacji Lauren S. Hissrich ma bardzo ambitne plany dotyczące tego serialu. Hissrich zdradziła, że rozplanowała już fabułę na siedem sezonów.

– Rozplanowałam fabułę na siedem sezonów, natomiast aktualnie stawiamy sobie głównie jedno pytanie – jak pokazać historię, która przyciągnie widza na długie lata. Najgorszą rzeczą, którą możemy zrobić, to skupić całą naszą energię na pierwszym sezonie zapominając o tym, jak w kolejnych sezonach mogą rozwinąć się poszczególne postacie – przekazała jednym z wywiadów Lauren S. Hissrich.

Źródło: Wirtualne Media, dorzeczy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!