Wiadomości

Nauczycielka, która wdała się w romans z uczniem, usłyszała wyrok

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

35-letnia nauczycielka została skazana na 6 lat i 2 miesiące więzienia za to, że uwiodła 15-letniego ucznia – informuje RMF.

Kandice Barber, nauczycielka z Wendover w hrabstwie Buckinghamshire w Wielkiej Brytanii została skazana na 6 lat i 2 miesiące więzienia. Kobieta najpierw uwiodła 15-letniego wówczas ucznia, a później uprawiała z nim seks. Nauczycielka miała męża i 3 dzieci.

Wszystko zaczęło się w 2018 roku. Kobieta komunikowała się z chłopcem za pomocą Snapchata. Wysyłane przez nią wiadomości już po tygodniu nabrały podtekstu seksualnego. Wkrótce pojawiły się nagie zdjęcia, a także filmy, na których 35-latka się masturbowała.

W końcu nauczycielka namówiła ucznia na spotkanie. Wtedy, według “The Sun”, miało dojść do kontaktu seksualnego między kobietą a 15-latkiem.

– Uwielbiała rządzić. Zawsze musiała być dominującą – powiedziało źródło, na które powołuje się tabloid. Gazeta pisze także, że nauczycielka miała obsesję na punkcie seksu.

Nauczycielka po spotkaniu z chłopcem, jak informuje “The Sun”, powiedziała mu, że jest w ciąży i to on może być ojcem jej dziecka. Tabloid sugeruje, że nauczycielka mogła zrobić to po to, aby przestraszyć 15-latka. Kobieta mogła wierzyć, że wtedy sprawa nie wyjdzie na jaw.

„Próbowała zatrzeć ślady, kazała uczniowi usunąć wszystkie wiadomości od niej i groziła, że “zdejmie go” jeśli ujawni ich romans” -pisze „The Sun”. Ostatecznie jednak o wszystkim dowiedział się dyrektor szkoły, do którego dotarło zdjęcie kobiety topless.

Jak pisze BBC, podczas procesu wyszło na jaw, że nauczycielka była w ciąży, ale poroniła. Dodatkowo w oświadczeniu Barber zapewniła, że ojcem dziecka był jej mąż, a nie 15-latek.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!