Europa Wiadomości

Nagły wysyp “białych” reklam w Wielkiej Brytanii. Szykują się do wojny?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Anglicy wyrażają zdziwienie faktem, że armia brytyjska nagle zaczęła brać za cel reklam białych mężczyzn, choć dotychczas wszystkie klipy cechowały się skrajnie lewicową tzw. różnorodnością. Wielu postrzega to jako znak nadchodzącej wojny.

Nagły wysyp “białych” reklam w Wielkiej Brytanii. „Po latach całkowitego wyrugowania z reklam, biały mężczyzna powraca w brytyjskiej reklamie wojskowej”skomentował użytkownik LX w serwisie X, linkując do klipu wojskowego, zachęcającego do wstępowania do armii.

Klip armii brytyjskiej, o którym mowa, przedstawia wyłącznie białych ludzi i nie charakteryzuje się żadną “różnorodnością”, mimo że poprzednie reklamy wojskowe i ogólnie reklamy telewizyjne były tego pełne. Jedna z reklam z 2018 roku, pokazywała np. modlącego się muzułmańskiego żołnierza w brytyjskim mundurze.

Tymczasem nowe nagranie przedstawia białego brytyjskiego żołnierza i jego towarzyszy, którzy również są biali, pomagających w ewakuacji grupie udręczonych ludzi, którzy znów – są całkowicie biali. „Co ci mówi przeczucie? Nic nie robić? Albo pomóc? Masz instynkty. Teraz weź udział w szkoleniu” – mówi głos w tle nagrania.

„Kiedy brytyjska armia zaczyna publikować nowe reklamy, w których występują wyłącznie biali mężczyźni, można wierzyć, że zabierają nas na wojnę” – skomentował inny użytkownik X.
Inny respondent zauważył, że reklama jest „w stylu COD (Call od Duty, gra komputerowa – przyp. red)  – widziana z perspektywy pierwszej osoby i ma przyciągnąć uwagę nastolatków”.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

Bez wątpienia klip ma na celu zaapelowanie do białych rekrutów, aby spróbowali zwiększyć liczebnie armię brytyjską po długotrwałym okresie skupiania się na “różnorodności”, co doprowadziło nawet do tego, że armia brytyjska złagodziła wymagania dla kandydatów z zagranicy. Co więcej, w zeszłym roku ujawniono, że Królewskie Siły Powietrzne otwarcie dyskryminowały białych rekrutów, wysyłając na ćwiczenia i przyznając awanse rekrutom z mniejszości etnicznych i kobietom.

NASZ KOMENTARZ: Zbliżająca się wojna przynajmniej częściowo przywraca rozsądek. Imigranci nie będą walczyć ani o Wielką Brytanię, ani o jakikolwiek inny kraj europejski. Mogą to robić tylko rdzenni mieszkańcy kontynentu. Ci – miejmy nadzieję – nie dadzą się nabrać na przełożenie propagandowej wajchy. Jesteśmy całkowicie pewni, że po ustaniu zagrożenia wojennego, lewactwo wróci do propagandy multi-kulti.

Polecamy również: Niemcy chcą odebrać Ukraińcom zasiłki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!