Wiadomości

Naga czarnoskóra kobieta biegała po parku Tołpy we Wrocławiu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nietypowa sytuacja miała miejsce w świąteczny weekend w parku Tołpy we Wrocławiu. Zarejestrował ją jeden z mieszkańców miasta. Na nagraniu widać biegającą nago kobietę, która krzyczy, wskakuje do wody, goni spacerujących i ucieka przed policjantami.

Do zdarzenia doszło podczas wielkanocnego weekendu. W parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu spacerowicze spotkali czarnoskórą kobietę, która była całkiem naga. Zaczepiała gapiów i dużo krzyczała. Jedna ze spacerujących osób nagrała, jak kobieta ucieka przed próbującym interweniować policjantem. Funkcjonariusz w końcu złapał prowodyrkę całego zamieszania, która krzyczała wniebogłosy.

Policjanci potwierdzają, że otrzymali zgłoszenie 9 kwietnia o godzinie 17:15. Pierwsze sygnały dotyczyły kobiety, która stała na parapecie okna w jednej z kamienic i próbowała z niego zeskoczyć. Następne zgłoszenia dotyczyły już czarnoskórej kobiety, która biega nago po ulicach i parku.

– Widziana była m.in. na ulicy Edyty Stein oraz w parku Stanisława Tołpy, gdzie kąpała się w stawie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ujęli kobietę, do której wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Była to 27-letnia obywatelka jednego z krajów afrykańskich. Została przetransportowana, w asyście policji, do jednego z wrocławskich szpitali – przekazała starsza aspirant Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu.

Nie wiadomo, czy była pod wpływem środków odurzających lub narkotyków.

– Kobieta nie popełniła żadnego przestępstwa, a największe zagrożenie stanowiła dla samej siebie. Nie są wobec niej czynione żadne czynności, więc szpital we własnym zakresie przeprowadził testy – dodała st. asp. Freus.

/Gazeta Wrocławska/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!