Wiadomości

Nadchodzi wielki protest przeciwko cenzurze! „Przyjdź, protestuj z całą Polską”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

17 września w Warszawie rusza wielka demonstracja w obronie wolności słowa. W wydarzeniu weźmie udział kilkudziesięciu prelegentów z rozmaitych środowisk.

W sobotę 17 września w Warszawie będzie miał miejsce wielki protest przeciwko cenzurze. Organizatorzy demonstracji planują zbiórkę o godzinie 17.00 w Parku Świętokrzyskim przy fontannie, a następnie przejście pod siedzibę Google (ul. Emilii Plater, róg ul. Pańskiej). W manifestacji wezmą udział różnorodne środowiska wolnościowe i patriotyczne, które padły ofiarą cenzury ze strony wielkich serwisów, np. YouTube czy Facebooka. Swoją obecność potwierdzili m.in. blogerzy, eksperci z Instytutu Ordo Iuris, posłowie Konfederacji, a także dziennikarze wielu niezależnych portali i stacji telewizyjnych.

„Walka z cenzurą wymaga współpracy wszystkich środowisk. W tej batalii powinniśmy połączyć siły ponad podziałami. Zaproszenie na protest kierujemy do wszystkich ludzi, którym na sercu leży wolność słowa. Wśród kilkudziesięciu prelegentów będą dziennikarze, aktywiści społeczni, przedstawiciele różnych ugrupowań politycznych, prawnicy i naukowcy. To zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, które mają świadomość, z jak poważnym zagrożeniem mamy do czynienia. Czy chcemy świata kontrolowanego przez potężne korporacje? Świata wszechpotężnych szarych eminencji cenzury?” – czytamy w opisie wydarzenia.

Niedawno ofiarą cenzury padł kanał PCh24, który jest tworzony przez środowisko pisma „Polonia Christiana”. YouTube usunął pierwszy odcinek nowego serialu „Władcy Świata”, w którym poddano analizie globalistyczne zapędy Billa Gatesa. Co ciekawe, serwis dopuścił się jawnej cenzury prewencyjnej, ponieważ “zbanował” materiał, który nawet nie został opublikowany (był po prostu załadowany do serwisu w wersji roboczej, niewidocznej dla odbiorców). Przyczyna całego zajścia? Oczywiście rozpowszechnianie tzw. nieprawdziwych informacji medycznych…

Źródło: BanBye.com, DoRzeczy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!