Wiadomości

Na Wołyniu przestępca staranował dwa radiowozy i próbował strzelać do policjantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Akcja niczym z sensacyjnego filmu miała dziś miejsce na Wołyniu, gdzie zatrzymano 35-letniego mieszkańca wsi Aleksandria, w obwodzie rówieńskim, zamieszanego w nielegalny obrót narkotykami.

Zdarzenie miało miejsce dziś w Obwodzie Rówieńskim. Kierowca samochodu „Opel Omega”, uciekając przed policjantami, staranował dwa samochody policyjne i próbował strzelać do funkcjonariuszy z broni palnej, o czym poinformowała policja Obwodu Rówieńskiego.

Policja przypomniała przy okazji, że w Równem działa system monitoringu „Bezpieczne miasto”, dzięki czemu zlokalizowano poszukiwany przez nią pojazd. Kiedy jednak policjanci próbowali go zatrzymać, jego kierowca dodał gazu i zaczął uckeać, kierując się w stronę wsi Barmaki.

Policjanci podjęli pościg, Próbowano też zorganizować blokadę drogi, ale uciekający kierowca staranował dwa radiowozy „Toyota Prius” i kontynuował ucieczkę. Dotarłszy do kompleksu leśnego w pobliżu wsi Aleksandria, porzucił samochód i kontynuował ucieczkę pieszo.

Gdy zauważył, że policjanci zaczynają zbliżać się do niego, wyciągnął broń i próbował strzelać w kierunku funkcjonariuszy, Jednak zaciął mu się pistolet. W odpowiedzi policjanci oddali strzały ostrzegawcze i dopiero wtedy mężczyzna zdecydował się poddać.

/unian.ua/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!