Świat Wiadomości

Na rynku pojawiła się Lalka Barbie z homoseksualnym przekazem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ramach akcji oswajania już najmłodszych dzieci z „różnorodnością płciową” najnowsza lalka Barbie, produkt marki Mattel, promuje agendę homoseksualną, nosząc koszulkę z napisem w kolorach tęczy „Love Wins”. To hasło jest powszechnie używane przez działaczy lobby LGBT i ich sojuszników. Lalka przedstawia blogerkę modową, która prowadzi akcję zbierania funduszy dla ośrodków pomagających homoseksualistom dręczonym przez myśli samobójcze.

„Alternatywny styl życia” nowej Barbie jest reklamowany na oficjalnym koncie Instagrama – BarbieStyle Instagram. Konto zaprojektowali Kim Culmone, wicedyrektor ds. projektowania lalek Barbie, i Robert Blest, dyrektor tego samego działu.

W odpowiedzi na nową kampanię, „The Washington Blade” ogłosił: „Barbie przyjęła stanowisko w sprawie praw LGBT w postach na Instagramie, przedstawiających lalkę z podobiznę modowej blogerki w koszulce Love Wins”. Pod zdjęciem znajduje się podpis „Dumna z noszenia tej koszulki. Miłość wygrywa”.

T-shirty zaprojektowała modowa blogerka z Los Angeles pochodzenia azjatyckiego, Aimee Song. Sprzedaje je za pośrednictwem swojej strony internetowej po 68 dolarów za sztukę. Pozyskane środki mają trafić do ośrodków udzielających wsparcia homoseksualistom, którzy mają myśli samobójcze.

Blogerka potwierdziła na swoim koncie na Instagramie, że stworzono dla niej lalkę brunetkę, zaś kampania marketingowa w mediach społecznościowych odniosła skutek. Sprzedaje się bardzo dużo koszulek. Podziękowała firmie Mattel za pomoc w przeciwdziałaniu samobójstwom członków „wspólnoty LGBT”.

Brytyjski portal homoseksualny Pink News pochwalił lalkę Barbie w poście z nagłówkiem: „Jesteśmy wielkimi fanami praw LGBT Barbie i ty też powinieneś być. Barbie wyszła z szafy popierając równe małżeństwa. Uwielbiamy to”.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!