Polska Wiadomości

Na Przystanku Woodstock spalono Biblię

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Facebookowy profil o ohydnej nazwie Anarchosatanizm opublikował w czwartek, 3 sierpnia, a więc pierwszego dnia festiwalu Przystanek Woodstock, zdjęcie zniszczonej i spalonej Biblii. Po dokładnej analizie stwierdzić można, że jest to protestancka edycja Nowego Testamentu.

„Pozdrawiam z woodstocka 😀 Zrobiliśmy spory lewacki, antyfaszystowski obóz. Chodzi tu pełno osob wciskajacych ludziom biblie, w tym egzemplarz Biblii festiwalowej ostrzegający mlodziez przed anarchizmem, punkiem, rastafarianizmem, buddyzmem i Hare Krishna – prowadzi do praktyk okultystycznych i wstrzykiwania marihuany.

Również niektóre komentarze pod wpisem na FB prezentują żenujący poziom i cechują się nienawiścią do wiary. Część piszących zwraca jednak uwagę, że najpewniej anarchistom i satanistom zabrakłoby odwagi, by zniszczyć Koran, za co muzułmanie karzą śmiercią. Ktoś inny opublikował zdjęcie palenia książek przez nazistów, porównując w ten sposób zachowanie obecnej na Woodstocku skrajnej lewicy do niemieckich socjalistów narodowych.

Źródło: pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!