Polska Wiadomości

Na Przystanku Woodstock kobiety będą mogły nauczyć się…. jak wiązać hidżab

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

 Nauka wiązania hidżabu, warsztaty kultury arabskiej czy też zaplatania makramy – to tylko niektóre z ćwiczeń w których mogą uczestniczyć tegoroczni woodstockowicze. Wioska Wielu Kultur wie najlepiej, czego powinny się uczyć nowoczesne kobiety.

Organizatorem Wioski Wielu Kultur są organizacje znane w Polsce przede wszystkim z zapraszaniem do naszego kraju islamskich imigrantów. Na rozpoczęty dziś festiwal zaprosił je jego organizator, Jerzy Owsiak. Żeby utwierdzić swoich zwolenników w przekonaniu dobrze wykonywanej pracy, bo zapewne większość z festiwalowych gości jest za przyjęciem przybyszów z krajów arabskich, postanowili oprócz licznych rozmów i rozdawania ulotek zorganizować także specjalne warsztaty.

Jak sami określają na oficjalnej stronie internetowej festiwalu Woodstock – „Naszą działalność można podzielić na trzy szerokie kategorie: pomoc migrantom w Polsce, pomoc ofiar konfliktów wojennych w innych krajach oraz edukacja społeczeństwa polskiego.”

Jak Polacy mają się przygotować na przyjęcie imigrantów? Czy może powinniśmy nauczyć się przedstawiać im historię Polski czy też pomagać w trudnym do przyswojenia języku polskim?

Nie! Polskie kobiety powinny nauczyć się wiązać hidżab, tak aby nie urazić uczuć religijnych islamistów i dostosować się do panującego w ich krajach prawa szariatu. Jakby tego było mało w planie „rozrywek” Wioski Wielu Kultur znajdziemy również lekcje dotyczące samej kultury arabskiej, a to już zdecydowanie przybliży nas do cywilizowanego świata, który z chęcią przyjmie imigrantów z Syrii, Afganistanu, Somalii itd.

Źródło: wolnosc24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!