Wiadomości

Na jednym z parkingów w Warszawie znaleziono kilkaset porzuconych przesyłek pocztowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pocztowy skandal na warszawskiej Woli. Na jednym z parkingów w pobliżu urzędu pocztowego na ul. Batalionu AK „Parasol” ktoś porzucił kilkaset przesyłek. O sprawie informuje reporter RMF MAXX Przemysław Mzyk.

Trzy sporej wielkości worki zostały znalezione w środową noc na osiedlowym parkingu przy ul. Batalionu AK “Parasol”. Zamknięte worki pełne listów i paczek z wrażliwymi danymi osobowymi leżały między samochodami. O znalezisku strażników miejskich powiadomił jeden z mieszkańców. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli jeszcze dwa kartony z przesyłkami i listami przewozowymi. Reporter RMF MAXX zwrócił się do Poczty Polskiej o informacje dotyczące znaleziska.

“Znaleziony ładunek jest obsługiwany przez Pocztę Polską. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury, trwają także czynności wyjaśniające, które umożliwią ustalenie okoliczności zdarzenia oraz osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację” – przekazał rzecznik Poczty Polskiej Daniel Witowski.

“Przesyłki, dzięki wzorowej współpracy ze służbami, trafią już niebawem w stanie nienaruszonym do właściwych adresatów” – zaznaczono w odpowiedzi przesłanek do Przemysława Mzyka.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!