Wiadomości

Monika Jaruzelska zaprosi do programu Wojciecha Olszańskiego?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Monika Jaruzelska zaprosi kontrowersyjnego prorosyjskiego prowokatora? Córka twórcy Stanu Wojennego zwróciła się o opinię do swoich widzów. Jaruzelska przekonuje, że Wojciech Olszański sam się do niej zgłosił i wyraził chęć wystąpienia w jej programie.

Występ znanego z prorosyjskich wypowiedzi wulgarnego patostreamera ma być uzależniony od opinii widzów kanału Jaruzelskiej.

– Pojawiały się z waszej strony propozycje zaproszenia tego kontrowersyjnego gościa, który jakiś czas temu do mnie się odezwał i wyraził chęć przyjścia do programu. Te kontrowersje, które powstały i duże emocje, które to wzbudziło oraz zmiana ekipy z tym związana. Czy chcielibyście zobaczyć coś, co może groziłoby nawet utratą kanału? Ale żeby zobaczyć pana Wojciecha Olszańskiego trochę z innej strony, niż daje się poznać ze swoich filmików, wypowiedzi i tego jak jest postrzegany? Trochę uzależniam to od was. Ja jestem gotowa stawić czoła i zaufać panu Wojciechowi, że tutaj w programie chciałby wypaść inaczej i nie zgłaszać treści, które od razu łączyłyby się z utratą kanału – powiedziała Monika Jaruzelska.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!