Wiadomości

Mohammad ze swoim gangiem zgwałcił dwie niemieckie nastolatki; jedną z nich więziono trzy dni

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

29 maja prawdopodobnie wydany zostanie wyrok w procesie gangu gwałcicieli, pochodzących z imigracyjnych przedmieść Berlina – Neukölln i Wedding. Dwie niemieckie dziewczyny, w wieku 14 i 16 lat, zostały zgwałcone, przez sześciu mężczyzn.

17-letni Mohammad S. poznał młodszą z dziewczyn latem 2015 roku na Facebooku. Internetowa znajomość zaowocowała w końcu randką, w trakcie której doszło między nimi do zbliżenia, które Mohammad uwiecznił na zdjęciach i filmikach.

Następnie zagroził, że opublikuje zdjęcia i nagrania, zmuszając dziewczynę do dalszych aktów seksualnych, nie tylko z nim, ale i z pięcioma innymi mężczyznami. Ta w końcu zgłosiła na policji gwałt.

Ale nie był to jedyny tego rodzaju „wyczyn” tego gangu. 20 września 2016 roku w mieszkaniu na przedmieściu Berlina Neukölln została z kolei zgwałcona 16-latka. Wcześniej została upita, przy czym była tak pijana, że nie była w stanie się bronić. Podobno płakała głośno i wymiotowała, podczas gdy była bita i wielokrotnie gwałcona.

Przez trzy dni była więziona i przez cały ten czas wielokrotnie była gwałcona. W końcu została uwolniona przez policję.

Żaden z oskarżonych nie przebywa w areszcie i tylko jeden z nich odpowiada jako dorosły, mianowicie Wael I., który ma 26 lat.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!