Wiadomości

Młodzi Afgańczycy i Turcy terroryzują niemieckie miasteczko

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Bad Kreuznach jest uroczym miastem z malowniczą starówką i znanym uzdrowiskiem położonym na zachód od Moguncji. W ostatnim czasie zmienia się to za sprawą Afgańczyków i Turków – pisze portal ndie.pl.

Mieszkańcy i pacjenci są ubogacani kulturowo przez liczne bójki uliczne pomiędzy bandami tureckimi i afgańskimi konkurującymi z sobą o zysk z handlu narkotykami.

W środę o godz. 4 doszło do ostrzejszego starcia między Turkami i Afgańczykami, jeden Afgańczyk został ciężko ranny. W ostatni weekend na festynie miejskim mężczyźni afgańscy zorganizowali ponownie zadymę, przyszli pijani, półnago i zaczepiali kobiety.

To samo było przedtem na festynie wiosennym, podczas którego ich organizator został uderzony butelką w głowę, ponieważ kazał usunąć Afgańczyków, którzy zawsze występują grupowo, siejąc panikę.

Media lokalne nie mogą już przemilczać problemu, ponieważ w internecie kursują liczne filmiki burd, w jednym widać, jak policja używa gazu pieprzowego, by uspokoić Afgańczyków, poza tym miasto żyje z pacjentów sanatoriów i turystów obecnie zastraszanych przez tzw. uchodźców.

/ndie.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!