Wiadomości

Miszczak wydał oświadczenie w sprawie swojego odejścia z TVN

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak już informowaliśmy wczoraj, z zarządu Grupy TVN odchodzi Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. Był on związany ze stacją od 1997 roku. “Edward Miszczak zdecydował o odejściu z firmy. (…) Rozmawialiśmy z Edwardem od pewnego czasu na temat zmiany w naszej organizacji, jesteśmy więc do niego bardzo dobrze przygotowani” – napisała w mailu do mediów Katarzyna Kieli..

“25 lat w telewizji to cała epoka, a TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia” – napisał Miszczak w swoim oświadczeniu. “Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze. Ponadto Kasia Kieli i wszyscy odpowiedzialni za rozwój TVN każdego dnia udowadniają, że można robić telewizję, którą widzowie kochają, i która po prostu jest najlepsza” – stwierdził.

“Co prawda jeszcze nie żegnam się z firmą, ale już dziś bardzo chciałbym podziękować za tę wyjątkową podróż” – kontynuował. “W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany.Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu” – dodał.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!