Polska Wiadomości

Misiewicz zawieszony w prawach członka partii przez Jarosława Kaczyńskiego. Powołana również zostanie specjalna komisja

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak poinformowała dziś “Rzeczpospolita”  Bartłomiej Misiewicz, który pełnił funkcję rzecznika prasowego MON i szefa gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Ma zarabiać miesięcznie 50 tys. zł jak również do jego dyspozycji ma być oddany samochód.

Do całej sprawy postanowił odnieść się prezes Prawa I Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

– Chcę powiedzieć kilka słów w tej bulwersującej sprawie, chodzi o pana Misiewicza. Zaraz po przybyciu do siedziby partii podpiszę decyzję o jego zawieszeniu w prawach członka partii. Podjąłem już decyzję o powołaniu komisji Prawa i Sprawiedliwości ds. zbadania całej tej sprawy. Zarówno tego wydarzenia, jak i poprzednich. W okresie między posiedzeniami komitetu politycznego, prezes partii wypełnia funkcje komitetu, więc mam prawo powołać taką komisję. Z takiej możliwości zamierzam skorzystać – Stwierdził Jarosław Kaczyński.

– Komisja, mam nadzieję, będzie działała szybko, choć trochę czasu to zajmie. Wyjaśnimy wszystkie szczegóły spraw, które w ostatnich miesiącach bulwersowały opinię publiczną – dodał prezes PiS.

Źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!