Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób, u których potwierdzono zarażenie koronawirusem, wzrosła do 425

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy 14 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. łódzkiego, 3 osób z woj. śląskiego i po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego, małopolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 425/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – poinformowano Ministerstwo Zdrowia.

Wcześniej poinformowano o 33 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 25 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. dolnośląskiego i po 1 osobie z woj. pomorskiego, podlaskiego i podkarpackiego.

Cztery godziny wcześniej poinformowano o 11 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osoby z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Rano poinformowano o 12 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. warmińsko-mazurskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

A tak to wyglądało wczoraj:

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób, u których potwierdzono zarażenie koronawirusem, wzrosła do 355

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!