Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób, u których potwierdzono zarażenie koronawirusem, wzrosła do 355

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy 32 nowe przypadki zakażenia #koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. śląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Z uwagi na powtórzone badania w Białymstoku i Wałbrzychu, które okazały się ujemne, jedna osoba z Białegostoku i jedna z Wałbrzycha zostają wyłączone z dotychczasowych potwierdzonych wyników. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 355/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

W południe poinformowano o 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 13 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i po 1 osobie z woj. lubuskiego i warmińsko-mazurskiego.

Rano informowano o 18 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 6 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 3 osób z woj. lubelskiego i po 1 osobie z woj. opolskiego, wielkopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Tak przedstawiała się sytuacja wczoraj:

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób, u których potwierdzono zarażenie koronawirusem, wzrosła do 287

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!