Wiadomości

Migrant z oddziałów szturmowych Łukaszenki zawisł na stalowej zaporze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia, które miało miejsce przy zaporze na granicy polsko-białoruskiej. Widzimy tam migranta, który próbował nielegalnie dostać się do Polski. Mężczyzna… zawisł na stalowym płocie.

Na nagraniu i zdjęciach dostępnych w mediach społecznościowych dostrzec możemy cudzoziemca, który usiłował nielegalnie dostać się do Polski przez zaporę na granicy z Białorusią. Mężczyzna zaczepił nogą o wieńczący zaporę drut i zawisł głową w dół. “To zdjęcie powinno pojawić się w serwisach internetowych na Bliskim Wschodzie z informacją, że tak się kończą wycieczki organizowane przez Aleksandra Łukaszenkę” — podkreślił poseł PiS Paweł Lisiecki.

Zdjęcie wywołało szereg komentarzy w sieci, utrzymanych w najprzeróżniejszym tonie…

Informujemy, że w zdarzeniu, które przedstawia filmik szeroko komentowany w sieci, nie uczestniczyli funkcjonariusze Straży Granicznej – zaznaczyła na twitterze Straż Graniczna.

W dniu 06.10 na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 118 osób (m.in. obywatele Mozambiku). Na odcinku PSG Dubicze Cerkiewne cudzoziemcy podchodzili pod barierę z drabiną, ale wycofali się na Białoruś

Z Mozambiku do Polski przez Białoruś. Z pomocą drabiny

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!