Wiadomości

Mężczyzna twierdzący, że jest kobietą, został umieszczony w więzieniu dla kobiet, a tam…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Osoba transpłciowa”, czyli facet opowiadający, że jest kobietą, skazany za różnego rodzaju przestępstwa kryminalne, trafił do więzienia, przy czym było to więzienie dla kobiet, jako że w nowoczesnym kraju, jak jest Wielka Brytania, obowiązują nowoczesne standardy. Musiano go jednak stamtąd zabrać…

Już po kilku dniach po przybyciu do więzienia New Hall w Wakefield, West Yorkshire facet (?) rzucił się na jedną z więźniarek, usiłując ją zgwałcić. Napadnięta przez niego więźniarka powiedziała potem, że ​w momencie napadu widziała u niego penisa w stanie wzwodu.

Ale na tym się nie skończyło. Innej z więźniarek czynił propozycje odnośnie seksu oralnego, jeszcze inna twierdzi, że i ona została zaatakowana, zaś czwarta powiedziała, że została pocałowana w szyję przez „więźnia transpłciowego”.

W tej sytuacji „więźniarka transseksualna” została przeniesiona do więzienia dla mężczyzn. Sprawa ta zapewne ponownie rozpali debatę nad tym, czy więźniowie „transpłciowi” powinni być umieszczani w więzieniach dla kobiet, jeśli nie przeszli operacji zmiany płci.

/dailymail.co.uk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!