Wiadomości

Maturzyści proszą nauczycieli, by umożliwili im zdanie egzaminów /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Ciekawe co na to wychowawca?”, „Nauczyciele uczniom, uczniowie nauczycielom”, „Murem za nauczycielami, ale co z naszymi maturami?” – takie hasła pojawiły się na transparentach maturzystów z „ekonomika” w Szczecinku, którzy w poniedziałkowy ranek spotkali się przed swoją szkołą w ramach „Strajku dla Maturzystów”.

„Strajk dla Maturzystów!” to akcja, którą zorganizowali maturzyści, którzy, z uwagi na trwający strajk nauczycieli, nie wiedzą co będzie z ich najważniejszym egzaminem. Uczniowie z transparentami weszli do szkoły gdzie doszło do wymiany zdań ze strajkującymi nauczycielami.

Następnie uczniowie udali się do klasy, aby porozmawiać z kolejną grupą nauczycieli. Początkowo, nauczyciele nie wyszli do uczniów. Dopiero po kilku próbach zaproszono ich na rozmowę, ale bez obecności mediów. Rozmowa trwała kilkadziesiąt minut. Po jej zakończeniu uczniowie nie byli zbyt rozmowni, zdradzili jednak, że są spokojniejsi jeśli chodzi o matury.

/iszczecinek.pl/

Dziękujemy za pomoc prawną Kancelarii Prawnej Litwin: https://kancelaria-litwin.pl

Stanisław Michalkiewicz! Stanisław Krajski! Ewa Kurek! Radosław Sikora i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia! Sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!