Wiadomości

„Masoneria – zaciskanie pętli” – ruszyła przedsprzedaż

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ruszyła przedsprzedaż nowej książki Stanisława Krajskiego „Masoneria – zaciskanie pętli”.

Czasami, najlepszym zabezpieczeniem na przyszłość jest spojrzenie w przeszłość. Historia lubi się powtarzać, a ci, którzy zamykają umysły na jej lekcje, są skazani by popełniać te same błędy. Tyczy się to także literatury. Stanisław Krajski zdaje sobie z tego sprawę – dlatego jego najnowsze dzieło, Masoneria: Zaciskanie pętli, to ponowne naświetlenie spraw, o których mówił już w różnych punktach swojej eksploracji wpływu masonerii na dzisiejszą sytuację geopolityczną, a – co ważniejsze – tą najbliższą nam, Polakom. Jest to swoista powtórka przed egzaminem – Krajski w pigułce – skomponowana tak dla tych dopiero poczynających odkrywać temat, jak i zaawansowanych masonerio-znawców, którzy chcą skondensować swoją wiedzę.

Dr Stanisław Krajski od lat samodzielnie gromadzi, systematyzuje i naświetla działania masonerii na światowej scenie. Jak pisze we wstępie Grzegorz Braun, jest on „jednoosobowym instytutem badawczym” w przerażająco zacienionym polu. Polu, które, z niewiadomych (a może wcale nie?) powodów, jest omijane szerokim łukiem przez naszych akademików, dziennikarzy, a nawet duchowieństwo.

Masoneria: Zaciskanie pętli to filar światła w tej ciemności. Może zbyt wąski, by oświetlić wszystko, ale stanowiący doskonały zarodek osobistej iluminacji.

Książkę można zakupić pod adresem:
https://3dom.pro/Stanislaw-Krajski-Masoneria-Zaciskanie-petli-p276

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!