Polska Świat Wiadomości

Mariusz Max Kolonko chcąc zadrwić z Magdaleny Ogórek zbeszcześcił wizerunek Chrystusa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Mariusz Max Kolonko słynie z ciętego języka i specyficznego poczucia humoru. Tym razem jednak chyba podpadł wszystkim. Wyśmiewając  publicystkę Magdalenę Ogórek posunął się za daleko.

Chodzi o aferę sprzed budynku TVP, gdzie KOD-owska banda blokowała wyjazd pracownicy TVP i wyzywała ją. Wcześniej prowokował ich zatrudniony w TVP Jaok.

– Niepotrzebnie się zdenerwowałam, bo okazało się, że wśród otaczających nie było szaleńca. Dla nich to były tylko grupowe igraszki. Mamy dalej wolność słowa (jeżeli Policja pomoże się wydostać). Mówią, że mnie zaatakowali, bo uśmiecham się i nie zginam karku, czyli można napadać – napisała Ogórek na Twitterze.

– A teraz dostaniecie Świętą Magdalenę. Normalnie Holly Ogórek – napisał na Twitterze Mariusz Max Kolonko i umieścił spreparowane zdjęcie Jezusa z barankiem na rękach z twarzą  Magdaleny Ogórek.

Jednak internauci dość jednoznacznie ocenili, że przegiął wyśmiewając atrybuty Syna Bożego.

– Strzał w kolonko – pisze Krzysztof.

– Wie pan jak nazywa się takich jak pan? To są bluźniercy. Dla bluźnierców zero szacunku. Mogę tylko panu współczuć – ocenił Lech Darski.

– A tak w ogóle to czemu ma służyć ten wpis? Miał Pan mówić jak jest a to jest jakieś gówno – stwierdził Nieugięty Pręt.

– Przekroczył pan panie Kolonko dwie granice przyzwoitości. Atencji do kobiety i poszanowania dla insygnii wierzących. To jedne z ważniejszych cech Polaków. Amerykanizacja czyni w pańskim mózgu niesamowite oderwanie od polskości – wyjaśnił Lesław Hapunik.

– Są pewne granice, których przyzwoity człowiek nie powinien przekraczać – dodał Marbin. – Muszę z bólem przyznać , że komuś tu kompletnie odbiło – stwierdził Piotr Sokołowski.

– Niesmaczne i szydzące z wiary katolickiej. Myślałem , że pan przynajmniej jest spoko , a tu taka kicha – podsumował Mohikaninn.

Czy zgadzacie się z powyższymi komentarzami? czy takie zachowanie przystoi publicyście uchodzącego za konserwatystę? czekamy na wasze komentarze/

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!