Europa Wiadomości

Marine Le Pen o wyniku pierwszej tury wyborów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kandydatka Frontu Narodowego na stanowisko prezydenta Republiki Francuskiej odniosła się do wyniku pierwszej tury wyborów.

– Drodzy rodacy, pozwoliliście mi wejść do drugiej tury wyborów prezydenckich. Jestem zaszczycona. Jest to wynik historyczny. Spoczywa na mnie ogromna odpowiedzialność  obrony narodu francuskiego – rozpoczęła Le Pen. W dalszej części wypowiedzi zaznaczyła także, że jej sukces jest znakiem pokazującym naród francuski, który podnosi głowę.

– Francuzi muszą skorzystać z tej historycznej okazji. Francuzi mają wybór – albo kontynuujemy drogę w kierunku kompletnej deregulacji, niekontrolowanych granic, albo wybieracie naszą siłą nabywczą, tożsamość narodową, nasze granice. Proponuję wielką zmianę, fundamentalną zmianę, która wprowadzi nowe twarze i odnowę, której pragniecie – mówiła.

– Musimy wyzwolić naród francuski od arogancji. Ja jestem kandydatką narodu. Wzywam wszystkich patriotów, niezależnie skąd są i jak głosowali w pierwszej turze: odrzućcie kłótnie i resentymenty, bo chodzi tu o przyszłość kraju – nawoływała Le Pen

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!