Wiadomości

„Margot” oskarża liderkę akcji proaborcyjnych o stosowanie przemocy na tle seksualnym

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zna ktoś takie uczucie, gdy liderka Strajku Kobiet stosuje na tobie przemoc o podłożu seksualnym? – pyta Michał Szutowicz, znany jako „Margot”.

„Margot” po raz kolejny oskarżył liderkę Ogólnopolskiego Strajku Kobiet – Klementynę Suchanow – o „przemoc seksualną”. W poniedziałek na swoim profilu na Instagramie Michał Szutowicz zamieścił post, w którym krytykuje działanie Suchanow i współprowadzonego przez nią Strajku Kobiet.

„Zna ktoś takie uczucie, gdy liderka Strajku Kobiet stosuje na tobie przemoc o podłożu seksualnym, misgenderuje i znęca, potem wyrzuca cię z twojego własnego mieszkania ubezdomniając cię, zwołuje spotkanie Strajku Kobiet z Martą Lempart, podczas którego zakazuje odnosić się publicznie do tej sytuacji? Oczywiście nigdy nie przeprasza za to co zrobiła – przeciwnie, grozi ci przy każdej okazji i śmieje się w twarz. Bo ja tak” – pisze „Margot”.

„I parę lat później, gdy ona, Klementyna Suchanow przejmuje za***te inicjatywy tylko po to, by zmiękczać język o aborcji, promować okrojoną Konwencję Stambulską i lansować się na tle tęczowych flag. Wpi***ala na święta piernik, w którym zrównuje twój kolektyw ze swoim największym wrogiem?” – kończy swój wpis.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!