Polska Wiadomości

Marcin Różalski w swoim stylu wypowiedział się na temat “Margot”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal fansportu.pl Marcin Różalski nawiązał do wczorajsego kontrowersyjnego wywiadu, który pojawił się w Radiu ZET. Aktywista LGBT -„Margot” był gościem Beaty Lubeckiej. Michał Szutowicz bo tak nazywa się „Margot” w wywiadzie w Radiu ZET stwierdził, że „Nie odnajduje się w roli męskiej”.

Interesującą kwestią było pytanie, która zadała dziennikarka, mianowicie co „Margot” ma napisane w dowodzie. Michał Szutowicz przyznał, że jest mężczyzną.

Różal nie czekał długo. Kilka godzin po publikacji postanowił nagrać filmik z mocnym przekazem.

„Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem, jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał”.

„Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby innych osób nie skrzywdził, albo niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć.

Zobaczcie tutaj:

W punkt.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!