Wiadomości

Mamed Chalidow został zatrzymany przez antyterrorystów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Były zawodnik MMA Mamed Chalidow został zatrzymany na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Chodzi o sprawę legalizacji kradzionych samochodów. Zatrzymania dokonano na zlecenie Centralnego Biura Śledczego Policji i Prokuratury Krajowej. W rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka PK prok. Ewa Bialik potwierdziła fakt zatrzymania mężczyzny – informuje portal TVP Info.

„Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów” – poinformowała w oświadczeniu przesłanym portalowi tvp.info rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

Dodała, że zatrzymany po doprowadzeniu do prokuratury usłyszy zarzuty. Po ich ogłoszeniu prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych.

„W toku postępowania prokurator Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach ustalił, że pojazdy były nabywane na terenie Czech. Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7” – informuje Bialik.

/TVP Info, foto: MMA Jungle/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!