Wiadomości

Makabryczny wypadek pod Tomaszowem Mazowieckim. Nie żyje matka i córka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W poniedziałek 1 maja w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego w woj. łódzkim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Nie żyje matka i jej 13-letnia córka.

Do tragedii doszło wczesnym popołudniem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Samochód osobowy marki Renault Megane zderzył się z pociągiem relacji Drzewica – Łódź Fabryczna. Autem podróżowały dwie osoby – kobieta i dziecko. Mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, życia 44-letniej kobiety i 13-letniego dziecka, nie udało się uratować – poinformowała straż pożarna.

W pociągu w momencie wypadku było 21 osób. Nikomu nic się nie stało. W działaniach brało udział 7 zastępów straży pożarnej. Nie są jeszcze znane przyczyny wypadku. Ruch pociągów na trasie Tomaszów Mazowiecki – Łódź Fabryczna jest wstrzymany.

“W związku z odwołaniem pociągu 21210 relacji Drzewica – Łódź Fabryczna na odcinku Tomaszów Mazowiecki – Brzustów – Tomaszów Mazowiecki uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Za pociąg 12209 relacji Łódź Fabryczna – Radom na odcinku Tomaszów Mazowiecki – Radom uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Za pociąg 21216 relacji Radom – Łódź Fabryczna na odcinku Radom – Tomaszów Mazowiecki wprowadzono zastępczą komunikację autobusową” – poinformowała Łódzka Kolej Aglomeracyjna.


/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!