Wiadomości

Makabryczne sceny w Kraśniku. „Zaatakował matkę i wydłubał jej oczy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dyżurny naszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn mógł zaatakować matkę – przekazał w rozmowie z „Kurierem” mł. asp. Paweł Cieliszko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Jak donosi Kurier Lubelski, do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w niedzielę wieczorem. 45-letni Paweł P. zaatakował swoją matkę, z którą mieszkał. Mężczyzna próbował udusić kobietę, jednak bezskutecznie. Ranił więc własną matkę, wydłubując jej oczy.

– Dyżurny naszej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta syn mógł zaatakować matkę. Na miejscu policjanci w makabrycznych okolicznościach zastali 66-letnią kobietę z ciężkimi obrażeniami w okolicach oczu – przekazał w rozmowie z „Kurierem” mł. asp. Paweł Cieliszko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Jak przekazała „Kurierowi” prokurator Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie, „mężczyzna próbował udusić kobietę, ale ze względu na podjęte przez nią działania nie osiągnął tego zamiaru”.

Według informacji przekazanych przez gazetę kobieta została w ciężkim stanie przetransportowana do szpitala. 45-latek trafił z kolei do szpitala neuropsychiatrycznego, gdzie biegli przeanalizują jego stan psychiczny. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Pawłowi P. grozi dożywocie za usiłowanie zabójstwa.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!