Wiadomości

Makabryczne eksperymenty na uniwersytecie w USA. Żywym dzieciom wycinano organy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) w USA udostępnił kilkaset stron dotychczas nieznanych dokumentów, które rzucają światło na wstrząsające praktyki, które działy się na Uniwersytecie w Pittsburghu. Z materiałów wynika, że żyjącym wcześniakom wycinano nerki, serca, gonady, mózg czy pęcherze – do celów badawczych.

Według raportu Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) przyznał ok. 32 miliona dolarów Uniwersytetowi w Pittsburghu na rzekome eksperymenty. Tkanki były pobierane od nienarodzonych dzieci między 6. a 42. tygodniem ciąży.

– Dokumenty te pokazują, że pieniądze podatników są wykorzystywane do przekształcenia Uniwersytetu w Pittsburghu w kompleksowy sklep z tkankami ludzkich płodów – od pozyskiwania tkanki z aborcji selektywnych, poprzez “podział” i składowanie szczątków ludzkich, po dystrybucję i wysyłkę pozyskanej tkanki – powiedział Tom Fitton, prezydent organizacji Judicial Watch.

Dziennikarz śledczy, David Daleiden zasugerował, że “dzieci mogą być dostarczane żywe do centrum badawczego, tuż przed pobraniem ich narządów”.

– Niektóre dzieci w łonie matki są na tyle dojrzałe, że są zdolne do samodzielnego przeżycia podczas późnych aborcji, które de facto są prowokowanym przedwczesnym porodem, często rodzą się żywe i dopiero później są zabijane w celu pobrania narządów. Są źródłem dochodów Uniwersytetu w Pittsburghu oraz korporacji aborcyjnej Planned Parenthood, która wspiera ten proceder – podkreślił.

Organizacja Judicial Watch i Centrum Postępu Medycznego poinformowały również, że Uniwersytet w Pittsburghu szczyciła się oferowaniem “szybkiego dostępu do bardzo wysokiej jakości tkanek”, w tym “aktualności” części ciała abortowanych dzieci.

Wiele wskazuje również na to, że czas pomiędzy aborcją a pobraniem tkanki płodowej był minimalny – tak aby “zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych próbek biologicznych”.

/polsieradio.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!