Polska Wiadomości

Maciej Zakościelny w oparach lewicowego absurdu…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
jak donosi telewizjarepublika.pl„Obrzydzenie i wstyd. Warszawa zrobiła ci ostre pranie mózgu”; „Swoim wystąpieniem obrzydził pan milionom Polaków Czas honoru” – to tylko niektóre z komentarzy fanów Macieja Zakościelnego. Aktor wziął udział w Obywatelskim Zgromadzeniu Narodowym. Odczytał apel o „natychmiastowe przerwanie destrukcji i demontażu podstaw państwa prawa”.

Zakościelny wziął udział w Obywatelskim Zgromadzeniu Narodowym, odbywającym się w piątek na placu Zamkowym w Warszawie. Zgromadzenie było alternatywą dla państwowych obchodów 550. rocznicy polskiego parlamentaryzmu, które odbywały się na dziedzińcu Zamku Królewskiego.

– W polskim sądownictwie, jak niemal w każdej sferze funkcjonowania państwa, są obszary wymagające dogłębnej analizy i rzeczywistej poprawy. Nie ma sensu jednak palenie domu po to, by wzmocnić fundamenty. Polska nie powinna stać się podsądnym europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. To wyjście ostateczne, które oznaczać będzie kompromitację nas wszystkich i naszego państwa. Możemy temu zapobiec – mówił Zakościelny.

„Panie Zakościelny, swoim wystąpieniem obrzydził pan milionom Polaków “Czas honoru” (…) Przez takich jak pan dochodziło w przeszłości do rozbiorów Polski” – napisał jeden z widzów serialu.

„Nie rozumie pan tego, co się dzieje. Nie widziałam pana wcześniej, jak platforma nieobywatelska zawłaszczyła całe państwo polskie i robiła sobie żarty z wolności obywateli” – stwierdził inny internauta

No cóż. Tak to jest kiedy samo aktorstwo nie wystarcza i szuka się nowych sposobów żeby “zaistnieć” chociaż na chwilę.

Źródło: telewizajrepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!