Wiadomości

Łzy w oczach Kamila Stocha: “Żal mi, że nie było stać mnie na więcej” /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pewnie za jakiś czas zdam sobie sprawę, że te miejsca takie są i wielu chciałoby być na moim miejscu. Ale ja naprawdę poświęciłem bardzo wiele, by zakończyło się to inaczej – powiedział zaraz po zakończeniu olimpijskiego konkursu na dużej skoczni Kamil Stoch.

– Nie będę tego oceniał w żaden sposób. Robiłem, co mogłem, na więcej nie było mnie stać. I tego najbardziej żałuję – powiedział tuż po konkursie reprezentant Biało-Czerwonych. – Pewnie za jakiś czas zdam sobie sprawę, że te miejsca takie są i wielu chciałoby być na moim miejscu. Ale ja naprawdę poświęciłem bardzo wiele, by zakończyło się to inaczej – powiedział Kamil Stoch.

Jak stwierdził polski skoczek, w obydwu skokach „czegoś zabrakło, skoro po obu miał czwarte miejsce”. – Na więcej nie było mnie jednak stać – przyznał.

– To, co się wydarzyło, nie przysłoni mi radości ze skakania. Rywalizacja jest jednak rywalizacją i inaczej przeżywać tego nie potrafię. Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie, nawet kiedy mi tego brakowało – stwierdził ze łzami w oczach.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!