Wiadomości

Lukas Podolski najprawdopodobniej będzie grał w Górniku Zabrze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lukas Podolski i Górnik Zabrze w tym samym czasie opublikowali nagrania, w którym sugerują, że “Poldi” zagra w klubie przy Roosevelta.

Lukas Podolski to 36-letni mistrz świata i jeden z głównych zawodników reprezentacji Niemiec w ostatnich dwóch dekadach. “Poldi” wielokrotnie podkreślał, że chciałby zakończyć karierę w Górniku Zabrze. “Może jeszcze z Górnika Zabrze zadzwonią? W końcu awansowali do ekstraklasy i muszą się wzmacniać” – powiedział w wywiadzie w 2014 roku. Od tamtej pory podkreślał, że chciałby zakończyć przygodę z piłką w Górniku. Teraz wygląda na to, że dotrzyma słowa.

4 lipca Fabrizio Romano, dobrze poinformowany włoski dziennikarz napisał na Twitterze, że Podolski prowadzi “zaawansowane rozmowy z Górnikiem Zabrze”.

Dziś Górnik Zabrze wrzucił do sieci film, na którym zaprezentował czarną koszulkę z numerem 10 z dopiskiem: “The Legend continues”. Z kolei Podolski u siebie zamieścił nagranie, w którym też występuje w czarnej koszulce i też z numerem 10 na plecach. Zapowiada w niej “kolejne wyzwanie”.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!