Wiadomości

Ludmiła Kozłowska została wydalona z Polski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezes Fundacji „Otwarty Dialog”, angażującej się w różne podejrzane przedsięwzięcia, a przy tym prowadząca wrogą działalność w stosunku do Państwa Polskiego, Ukrainka Ludmiła Kozłowska została wydalona z Polski. Poinformował o tym portal onet.pl.

– Polski rząd mści się na mojej żonie za moje działania – cytuje słowa przewodniczącego Rady Fundacji „Otwarty Dialog”, Bartosza Kramka, portal onet.pl.

Polska wpisała Ludmiłę Kozłowską do Systemu Informacyjnego Schengen, co skutkuje natychmiastowym wydaleniem z UE. Prezes Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska przyleciała do Brukseli w poniedziałek o godzinie 22:40. Często podróżuje do stolicy Belgii, gdzie fundacja ma swoje biuro. Fundacja „Otwarty Dialog” angażuje się w różne lewackie inicjatywy, przy czym zrobiło się o niej głośno, gdy jej liderzy zaangażowali się w działania, których celem było obalenie polskiego rządu:

Były wolontariusz Fundacji „Otwarty Dialog” demaskuje tę organizację

Przy okazji światło dzienne ujrzały jej podejrzane kontakty na Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie, a także fakt, iż – choć jej celem statutowym jest rzekomo „obrona praw człowieka” – trudniła się ona między innymi handlem bronią:

Były wolontariusz Fundacji „Otwarty Dialog” demaskuje tę organizację

/onet.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!