Wiadomości

Londyńska policja zlikwidowała gang pedofilów-gwałcicieli, ale to wierzchołek góry lodowej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja uważa, że udało jej się zlikwidować gang pedofilów, który gwałcił młode dziewczyny w Stratford, we wschodnim Londynie. Dokonywał on napadów przede wszystkim w okolicach McDonalda, gdzie zostały zgwałcone 4 dziewczynki w wieku 13-15 lat, przy czym łącznie jego ofiarą mogło paść nawet 30 dziewcząt.

Aresztowano kilku mężczyzn, w tym 34-latka, który został zatrzymany pod zarzutem gwałtu i zamiaru dostarczania konopi indyjskich. Inspektor Laura Hillier z wydziału do walki z przestępczością seksualną w Metropolitan Police powiedziała:

„One wszystkie spotkały się z tym facetami w McDonaldzie na Broadwayu w Stratford i zostały zabrane w różne miejsca, gdzie były napastowane seksualnie. Uważamy, że skala może być szersza, niż początkowo sądzono – liczba ofiar może wzrosnąć.”

Nie dość na tym, komendant policji, Simon Bailey, szef Rady Głównej Policji Narodowej odpowiedzialny za ochronę dzieci, powiedział: „Myślę, że to podobnego uwodzenia dziewcząt dochodzi w miastach w całym kraju.”

Podczas gdy burmistrz Londynu skupia się na organizowaniu toalety neutralnej pod względem płciowym, młode dziewczęta są gwałcone i maltretowane – stwierdza portal westmonster.com, dodając, że jest to narodowy skandal, że gangi pedofilskie działają na terenie całego kraju. Nadszedł czas, aby rząd zajął się tą sprawą, ponieważ dopóki poważnie się tym nie zajmą, setki, a nawet tysiące dziewcząt jest narażona na ataki ze strony takich świrów.

/westmonster.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!