Europa Polska Wiadomości

Lewacka organizacja wspierana przez Sorosa stosuje manipulacje by wybielić muzułmanów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal wolnosc24.pl Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zamieścił na Facebooku wpis, wktórym manipulując faktami stara się umniejszyć udział muzułmanów w atakach terrorystycznych. Przytacza przy tym przykłady europejskich terrorystów w większości działających jeszcze w ubiegłym wieku.

OMZRiK to organizacja w sprawie której lidera, Rafała G., Prokuratura Okręgowa w Białymstoku prowadzi śledztwo.

Od 18 kwietnia 2016 roku w Prokuraturze Okręgowej w Białymstoku toczy się śledztwo w sprawie podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, wyłudzeń i usiłowań wyłudzeń, a także udaremniania zaspokojenia należności wierzycieli w związku z działalnością członków Stowarzyszenia Teatralnego Dom na Młynowej „Teatr TrzyRzecze” – informowała prokuratura.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to organizacja z grupy tych znajdujących się pod wpływami George’a Sorosa. Zasłynęła ona z wielu absurdalnych pomysłów i zgłoszeń do prokuratury.

Jedyną z najpopularniejszych bzdur rozpowszechnianych przez rasistów i islamofobów jest zdanie że „Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem”. TO ZDANIE JEST KŁAMSTWEM – możemy przeczytać na stronie OMZRiK.

KTO ODPOWIADA ZATEM ZA WIĘKSZOŚĆ ATAKÓW TERRORYSTYCZNYCH? STATYSTYCZNIE TO CHRZEŚCIJANIE I OSOBY NIEWIERZĄCY – napisano.

OMZRiK wymienia następujące osoby i pyta czy były one muzułmanami: Andreas Baader, Ulrike Meinhof, Renato Curcio, Giorgio Semeria, David Copeland i Anders Breivik.

Jedynie Andreas Breivik z tego zestawu osobistości dokonał ataku terrorystycznego w XXI wieku, a drugi ze względu na chronologię David Copeland dokonał zamachu jeszcze w 1999 roku.

Andreas Baader i Ulrike Meinhof to przypadki z Niemiec, czasy terroryzmu lat 60. i 70. Renato Curcio z kolei klasyfikowany jest jako terrorysta z lewej strony, a czas jego działalności to druga połowa lat 70. W podobnym okresie aktywny był Giorgio Semeria.

Źródło: wolnosc24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!